30 Mart 2013 Cumartesi | TVF 50.Yıl Spor Salonu | |||||||||
13:30 | Altınyurt | FMV Işık Spor | BB | 0-3 | ||||||
15:00 | Goztepe OOM | Teşvikiye Spor | BB | 3-0 | ||||||
16:30 | Altınyurt | Göztepe OOM | BE FNL | 2-3 | ||||||
18:00 | Kadıköy GSK | İstanbul Voleybol | BE FNL | 0-3 | ||||||
30 Mart 2013 Cumartesi | Sultanbeyli Spor Salonu | |||||||||
10:00 | Alp Spor | Pamuk Spor | KK2.LER | 3-0 | ||||||
11:30 | Altınyurt | Pendikgücü | KKYFKLS | 3-1 | ||||||
13:30 | Fener Ataşehir(A) | UPS | KK 2.LER | 3-1 | ||||||
15:00 | Net Voleybol | Fenerbahçe | KKYFKLS | 0-3 | ||||||
17:00 | Maltepe Yalı(A) | Bizimkent | KK 2.LER | 3-0 | ||||||
30 Mart 2013 Cumartesi | Tozkoparan Spor Salonu | |||||||||
10:30 | Y.Köy İdman Yurdu | İdeal GSK | KKYFKLS | 3-1 | ||||||
12:00 | B.Paşa Sancak | H.Özvarnalı İ.Ö.O | KK 2.LER | 3-0 | ||||||
14:00 | Yeşilyurt | Beşiktaş JK | KKYFKLS | 3-1 |
MİNİ VOLEYBOL LİGLERİ
30 Mart 2013 Cumartesi
30.3.2013 Cumartesi Maç Sonuçları
29 Mart 2013 Cuma
29.3.2013 Cuma Maç Sonuçları
29 Mart 2013 Cuma | TVF 50.Yıl Spor Salonu | |||||||||
18:15 | Es Spor | Beşiktaş JK | YE FNL | 3-0 | ||||||
19:30 | İstanbul BBSK | Fenerbahçe | GE | 2-3 | ||||||
29 Mart 2013 Cuma | Bahçelievler Spor Salonu | |||||||||
18:15 | Galatasaray(A) | Okyanus Koleji | YE FNL | 3-2 | ||||||
19:30 | Galatasaray | Çevregücü | GE | 3-0 |
28 Mart 2013 Perşembe
28.3.2013 Perşembe Maç Sonuçları
28 Mart 2013 Perşembe | TVF 50.Yıl Spor Salonu | |||||||||
18:15 | Fenerbahçe(B) | Fenerbahçe(A) | YE FNL | 0-3 | ||||||
19:30 | Caddebostan | Haydarpaşa | BE FNL | 3-1 |
27 Mart 2013 Çarşamba
26 Mart 2013 Salı
26.3.2013 Salı Maç Sonuçları
26 Mart 2013 Salı | TVF 50.Yıl Spor Salonu | |||||||||
18:15 | Es Spor | Netaş | GE | 3-0 | ||||||
19:30 | Maltepe Yıldız Spor | Büyükdere | BB | 2-3 |
25 Mart 2013 Pazartesi
25.3.2013 Pazartesi Maç Sonuçları
25 Mart 2013 Pazartesi | Bahçelievler Spor Salonu | |||||||||
18:15 | Fenerbahçe | UPS | GKKLSFNL | 3-1 | ||||||
19:30 | Bahçelievler Beld. | Altınyurt | GE | 0-3 |
24 Mart 2013 Pazar
24.3.2013 Pazar Maç Sonuçları
24 Mart 2013 Pazar | TVF 50.Yıl Spor Salonu | |||||||||
13:30 | Alp Spor | UPS | YKYFKLS | 0-3 | ||||||
15:00 | Netaş | İstanbul BBSK | KE FNL | 0-3 | ||||||
16:30 | Altınyurt | Beşiktaş JK | KE FNL | 1-3 | ||||||
18:00 | Es Spor | Fenerbahçe | KE FNL | 0-3 | ||||||
19:30 | Fenerbahçe | Galatasaray | GE |
23 Mart 2013 Cumartesi
23.3.2013 Cumartesi Maç Sonuçları
TVF 50.Yıl Spor Salonu | ||||||||||
17:00 | Altınyurt | Teşvikiye Spor | BB | 3-0 | ||||||
19:00 | Büyükdere | Goztepe OOM | BB | 1-3 | ||||||
Yakacık İTO Spor Salonu | ||||||||||
10:30 | Pendikgücü | Net Voleybol | KKYFKLS | 2-3 | ||||||
12:30 | Fenerbahçe | Yeşilyurt | KKYFKLS | 3-0 | ||||||
14:30 | Es Spor | Sarıyer Belediyesi | KK FNL | 3-2 | ||||||
Tozkoparan Spor Salonu | ||||||||||
10:30 | Eczacıbaşı(A) | Galatasaray(A) | KK FNL | 3-1 | ||||||
12:30 | İdeal GSK | Altınyurt | KKYFKLS | 3-2 | ||||||
14:30 | Beşiktaş JK | Koç İ.Ö.O | KKYFKLS | 0-3 | ||||||
16:30 | Okyanus Koleji | Galatasaray | KE FNL | 1-3 |
22 Mart 2013 Cuma
22.3.2013 Cuma Maç Sonuçları
Sultanbeyli Spor Salonu | ||||||||||
18:15 | Kadıköy GSK | UPS | GK2.LER | 0-3 | ||||||
19:30 | Boğaziçi Yıldızları | Maltepe Yıldız Spor | BB | 0-3 | ||||||
Bahçelievler Spor Salonu | ||||||||||
18:15 | Beşiktaş JK | Alp Spor | GKYFKLS | 3-0 | ||||||
19:30 | FYL Spor | Haydarpaşa | BE YF | 1-3 | ||||||
Tozkoparan Spor Salonu | ||||||||||
18:15 | Beşiktaş JK | İstanbul BBSK | GE | 0-3 | ||||||
19:30 | Çevregücü | Bahçelievler Beld. | GE | 1-3 |
21 Mart 2013 Perşembe
21.3.2013 Perşembe Maç Sonuçları
TVF 50.Yıl Spor Salonu | ||||||||||||
18:15 | İstanbul BBSK | Es Spor | YE FNL | 2-3 | ||||||||
19:30 | Caddebostan | Denizgücü | BE YF | 3-1 | ||||||||
Sultanbeyli Spor Salonu | ||||||||||||
18:15 | TED İstanbul | Maltepe Yalı(B) | YK2.LER | 3-1 | ||||||||
19:30 | Altınyurt | Maltepe Yalı Spor(A) | GKYFKLS | 0-3 |
20 Mart 2013 Çarşamba
20.3.2013 Çarşamba Maç Sonuçları
TVF 50.Yıl Spor Salonu | ||||||||||
19:30 | Fenerbahçe | FMV Işık Spor | GKYFKLS | 3-0 | ||||||
Sultanbeyli Spor Salonu | ||||||||||
18:15 | Fenerbahçe(A) | Galatasaray(A) | YE FNL | 3-0 | ||||||
19:30 | Altınyurt | Es Spor | GE | 0-3 | ||||||
Bahçelievler Spor Salonu | ||||||||||
18:15 | Bahçelievler Voleybol | Kadıköy GSK | GK 2.LER | 3-0 | ||||||
19:30 | Beyoğlu | Şişli Spor | BE YF | 3-1 | ||||||
Tozkoparan Spor Salonu | ||||||||||
18:15 | Okyanus Koleji | Galatasaray(B) | YE FNL | 3-1 | ||||||
19:30 | Beşiktaş JK | Fenerbahçe(B) | YE FNL | 3-0 |
19 Mart 2013 Salı
19.3.2013 Salı Maç Sonuçları
19 Mart 2013 Salı | TVF 50.Yıl Spor Salonu | |||||||||
18:15 | Maltepe Yalı(A) | Bahçelievler Voleybol | YKYFKLS | 3-0 | ||||||
19:30 | Altınyurt | İstanbulspor | BE YF | 3-0 | ||||||
Sultanbeyli Spor Salonu | ||||||||||
18:15 | Suadiye Yıldızları | FMV Işık Spor | YK 2.LER | 3-0 | ||||||
19:30 | 1907 Kanarya(B) | UPS | GK 2.LER | 0-3 | ||||||
Tozkoparan Spor Salonu | ||||||||||
18:15 | Bahçelievler Beld. | B.Çekmece JK | YK 2.LER | 2-3 | ||||||
19:30 | İbrahim Turhan Lisesi | Balkan Yeşilbağlar | GK 2.LER | 0-3 Hükmen |
1998 ve 1999 Doğumlu Kız Sporcularla İlgili DUYURU
1998-1999 Doğumlu kız sporcularla ilgili TVF antrenörleri tarafından Küçük Kız Milli Takımı için sporcu seçimi yapılacaktır. Ayrıntılı bilgi için aşağıda ki linki tıklayınız.
http://www.tvf.org.tr/index.php?haber=6824
http://www.tvf.org.tr/index.php?haber=6824
18 Mart 2013 Pazartesi
18.3.2013 Pazartesi Maç Sonuçları
18 Mart 2013 Pazartesi | Bahçelievler Spor Salonu | |||||||||
18:15 | Beşiktaş JK | Net Voleybol | YKYFKLS | 3-2 | ||||||
19:30 | Mevlanakapı GH | FMV Işık Spor | BB |
17.3.2013 Pazar Maç Sonuçları
17 Mart 2013 Pazar | TVF 50.Yıl Spor Salonu | |||||||||
17:30 | Alp Spor | Altınyurt | GKYFKLS | 0-3 | ||||||
19:00 | Netaş | Altınyurt | GE | 3-0 | ||||||
Yakacık İTO Spor Salonu | ||||||||||
10:00 | Pamuk Spor | Fener Ataşehir(A) | KK 2.LER | 1-3 | ||||||
11:30 | Net Voleybol | İdeal GSK | KKYFKLS | 1-3 | ||||||
13:00 | Vakıfbank(A) | Eczacıbaşı(A) | KK FNL | 2-3 | ||||||
14:30 | Altınyurt | Y.Köy İdman Yurdu | KKYFKLS | 2-3 | ||||||
16:00 | İstanbul BB | Altınyurt | KE FNL | 2-3 | ||||||
17:30 | Fenerbahçe | Okyanus Koleji | KE FNL | 3-1 | ||||||
Bahçelievler Spor Salonu | ||||||||||
13:30 | Beşiktaş JK | Es Spor | KE FNL | 3-1 | ||||||
15:00 | Galatasaray | Netaş | KE FNL | 3-0 | ||||||
16:30 | Galatasaray | Beşiktaş JK | GE | 3-0 |
16 Mart 2013 Cumartesi
16.3.2013 Cumartesi Maç Sonuçları
16 Mart 2013 Cumartesi | TVF 50.Yıl Spor Salonu | |||||||||
13:30 | Maltepe Yalı(B) | Suadiye Yıldızları | YK2.LER | 1-3 | ||||||
15:00 | Net Voleybol | Maltepe Yalı(A) | YKYFKLS | 0-3 | ||||||
16:30 | TED İstanbul | Bahçelievler Beld. | YK 2.LER | 1-3 | ||||||
18:00 | Kadıköy GSK | 1907 Kanarya(B) | GK 2.LER | 3-0 | ||||||
19:30 | Altınyurt | Mevlanakapı GH | BE A | 3-0 | ||||||
16 Mart 2013 Cumartesi | Tozkoparan Spor Salonu | |||||||||
11:00 | UPS | Maltepe Yalı(A) | KK2.LER | 0-3 | ||||||
12:30 | Koç İ.Ö.O | Fenerbahçe | KKYFKLS | 3-2 | ||||||
14:30 | Galatasaray(A) | Es Spor | KK FNL | 1-3 | ||||||
16 Mart 2013 Cumartesi | Osman Solakoğlu Spor Salonu | |||||||||
10:30 | H.Özvarnalı İ.Ö.O | K.Çekmece Beld | KK 2.LER | 0-3 | ||||||
12:00 | Bizimkent | B.Paşa Sancak | KK 2.LER | 0-3 | ||||||
14:00 | Yeşilyurt | Pendikgücü | KKYFKLS | 3-0 |
15 Mart 2013 Cuma
15.3.2013 Cuma Maç Sonuçları
15 Mart 2013 Cuma | TVF 50.Yıl Spor Salonu | |||||||||
18:15 | Balkan Yeşilbağlar | Bahçelievler Vol. | GK2.LER | 0-3 | ||||||
19:30 | Es Spor | Çevregücü | GE | 3-0 | ||||||
15 Mart 2013 Cuma | Bahçelievler Spor Salonu | |||||||||
18:15 | Bahçelievler Vol. | UPS | YKYFKLS | 0-3 | ||||||
19:30 | FMV Işık Spor | Beşiktaş JK | GKYFKLS | 3-2 |
14 Mart 2013 Perşembe
14.3.2013 Perşembe Maç Sonuçları
14 Mart 2013 Perşembe | TVF 50.Yıl Spor Salonu | |||||||||
18:15 | Fenerbahçe(B) | Galatasaray(A) | YE FNL | 0-3 | ||||||
19:30 | Caddebostan | Haydarpaşa | BE B | 3-2 | ||||||
14 Mart 2013 Perşembe | Tozkoparan Spor Salonu | |||||||||
18:15 | Beşiktaş JK | İstanbul BB | YE FNL | 0-3 | ||||||
19:30 | Galatasaray(B) | Fenerbahçe(A) | YE FNL | 1-3 |
13 Mart 2013 Çarşamba
13.3.2013 Çarşamba Maç Sponuçları
13 Mart 2013 Çarşamba | TVF 50.Yıl Spor Salonu | |||||||||
19:30 | MaltepeYalı Spor(A) | Fenerbahçe | GKYFKLS | 0-3 | ||||||
13 Mart 2013 Çarşamba | Bahçelievler Spor Salonu | |||||||||
18:15 | Beşiktaş JK | Alp Spor | YKYFKLS | 3-1 | ||||||
19:30 | UPS | İbrahim Turhan Lisesi | GK 2.LER | 3-1 |
11 Mart 2013 Pazartesi
11.3.2013 Pazartesi Maç Sonuçları
11 Mart 2013 Pazartesi | TVF 50.Yıl Spor Salonu | |||||||||
18:15 | Es Spor | Okyanus Koleji | YE FNL | 3-0 | ||||||
11 Mart 2013 Pazartesi | Bahçelievler Spor Salonu | |||||||||
18:15 | FMV Işık Spor | B.Çekmece JK | YK2.LER | 2-3 | ||||||
19:30 | B.Evler Belediyesi | Fenerbahçe | GE | 0-3 |
10 Mart 2013 Pazar
10.3.2013 Pazar Maç Sonuçları
10 Mart 2013 Pazar | TVF 50.Yıl Spor Salonu | |||||||||
17:30 | Altınyurt | FMV Işık Spor | GKYFKLS | 0-3 | ||||||
10 Mart 2013 Pazar | Tozkoparan Spor Salonu | |||||||||
10:30 | B.Paşa Sancak | UPS | KK 2.LER | 3-1 | ||||||
12:00 | Sarıyer Belediyesi | Galatasaray(A) | KK FNL | 3-1 | ||||||
14:00 | Y.Köy İdman Yurdu | Net Voleybol | KKYFKLS | 2-3 | ||||||
15:30 | K.Çekmece Beld | Bizimkent | KK 2.LER | 3-2 |
9.3.2013 Cumartesi Maç Sonuçları
9 Mart 2013 Cumartesi | Yakacık İTO Spor Salonu | |||||||||
10:00 | Maltepe Yalı(A) | Pamuk Spor | KK 2.LER | 3-0 | ||||||
11:30 | Fener Ataşehir(A) | Alp Spor | KK 2.LER | 1-3 | ||||||
13:30 | Es Spor | Vakıfbank(A) | KK FNL | 3-2 | ||||||
15:00 | Fenerbahçe | Beşiktaş JK | KKYFKLS | 3-1 | ||||||
16:30 | Pendikgücü | Koç İ.Ö.O | KKYFKLS | 0-3 | ||||||
9 Mart 2013 Cumartesi | Tozkoparan Spor Salonu | |||||||||
10:00 | İdeal GSK | Yeşilyurt | KKYFKLS | 0-3 | ||||||
11:30 | Cumhuriyet İ.Ö.O | Eczacıbaşı(A) | KK FNL | 0-3 Hükmen | ||||||
16:30 | Çevregücü | Netaş | GE | 0-3 |
8 Mart 2013 Cuma
8.3.2013 Cuma Maç Sonuçları
8 Mart 2013 Cuma | Sultanbeyli Spor Salonu | |||||||||
18:15 | Alp Spor | Maltepe Yalı Spor(A) | GKYFKLS | 2-3 | ||||||
19:30 | İstanbul BBSK | Galatasaray | GE | 1-3 | ||||||
8 Mart 2013 Cuma | Bahçelievler Spor Salonu | |||||||||
18:15 | Bahçelievler Beld. | FMV Işık Spor | YK 2.LER | 3-0 | ||||||
19:30 | Bahçelievler Voleybol | İbrahim Turhan Lisesi | GK 2.LER | 3-0 | ||||||
8 Mart 2013 Cuma | Tozkoparan Spor Salonu | |||||||||
18:15 | Beşiktaş JK | Fenerbahçe | GKYFKLS | 0-3 | ||||||
19:30 | Mevlanakapı GH | Kadıköy GSK | BE A | 0-3 |
7 Mart 2013 Perşembe
7.3.2013 Perşembe Maç Sonuçları
7 Mart 2013 Perşembe | Sultanbeyli Spor Salonu | |||||||||
18:15 | İstanbul BBSK | Fenerbahçe(B) | YE FNL | 3-1 | ||||||
19:30 | Es Spor | Fenerbahçe(A) | YE FNL | 0-3 | ||||||
7 Mart 2013 Perşembe | Tozkoparan Spor Salonu | |||||||||
18:15 | Beşiktaş JK | Okyanus Koleji | YE FNL | 2-3 | ||||||
19:30 | Galatasaray(B) | Galatasaray(A) | YE FNL | 0-3 |
6.3.2013 Çarşamba Maç Sonuçları
6 Mart 2013 Çarşamba | Sultanbeyli Spor Salonu | |||||||||
18:15 | Suadiye Yıldızları | TED İstanbul | YK 2.LER | 3-0 | ||||||
19:30 | 1907 Kanarya(B) | Balkan Yeşilbağlar | GK 2.LER | 1-3 | ||||||
6 Mart 2013 Çarşamba | Bahçelievler Spor Salonu | |||||||||
18:15 | UPS | Net Voleybol | YKYFKLS | 3-0 | ||||||
19:30 | Kurtuluş | Büyükdere | BE A | 0-3 |
5 Mart 2013 Salı
5.3.2013 Salı Maç Sonuçları
5 Mart 2013 Salı | TVF 50.Yıl Spor Salonu | |||||||||
18:15 | Alp Spor | B.Evler Voleybol | YKYFKLS | 3-0 | ||||||
19:30 | Denizgücü | Rumelihisarı | BE A | 3-1 | ||||||
5 Mart 2013 Salı | Sultanbeyli Spor Salonu | |||||||||
18:15 | Maltepe Yalı(A) | Beşiktaş JK | YKYFKLS | 2-3 | ||||||
19:30 | Fenerbahçe | Es Spor | GE |
Kaydol:
Kayıtlar (Atom)