TVF 50.Yıl Spor Salonu | ||||||
18:15 | Galatasaray | Ataşehir Yıld. | KK P.OUT | 3 - 0 | 75 - 45 | |
19:30 | Titan Akademi | FYL | BE FNL | 3 - 0 | 75 - 0 | |
Sancaktepe Yenidoğan Spor Salonu | ||||||
18:15 | Tuzla Mercan | Kadıköy Gençlik | GK GLS A | 3 - 0 | 75 - 27 | |
19:30 | Altınyurt | Teşvikiye | BB FNL | 3 - 0 | 75 - 0 | |
Bahçelievler Spor Salonu | ||||||
18:15 | Arma Yaşam | Yeniköy Vol. İdm | KK P.OUT | 3 - 2 | 106 - 101 | |
19:30 | B.çekmece Vol Akd | Atakent Elit | YK GLS C | 3 - 0 | 75 - 47 | |
Tozkoparan Spor Salonu | ||||||
18:15 | Yeşilyurt | Bahçelievler Bld(B) | YK P.OUT | 0 - 3 | 31 - 75 | |
19:30 | Set Voleybol | Kaan | BB FNL | 1 - 3 | 89 - 94 |
MİNİ VOLEYBOL LİGLERİ
27 Mayıs 2016 Cuma
27 Mayıs 2016 Cuma Maç Sonuçları
26 Mayıs 2016 Perşembe Maç Sonuçları
Tozkoparan Spor Salonu | ||||||
18:15 | Arma Yaşam | Bilfen | KK P.OUT | 1 - 3 | 77 - 94 | |
19:30 | Bahçeköy | Teşvikiye Akd. | BB FNL | 3 - 0 | 75 - 56 |
26 Mayıs 2016 Perşembe
25 Mayıs 2016 Çarşamba Maç Sonuçları
TVF 50.Yıl Spor Salonu | ||||||
18:15 | Maltepe Yalı | Bahçelievler Vol | YK P.OUT | |||
19:30 | Kızıltoprak | Titan Akademi | BE FNL | 1 - 3 | 72 - 93 | |
Bahçelievler Spor Salonu | ||||||
18:15 | Bahçelievler Bld(B) | Altınyurt | YK P.OUT | 3 - 1 | 99 - 87 | |
19:30 | Set Voleybol | Beyoğlu | BE FNL | 1 - 3 | 90 - 99 | |
Tozkoparan Spor Salonu | ||||||
18:15 | Yeniköy Vol. İdman | Sarıyer Belediyesi | YK P.OUT | 3 - 1 | 95 - 69 | |
19:30 | Damla Yıldızlar | Teşvikiye | YK GLS C | 1 - 3 | 79 - 103 |
24 Mayıs 2016 Salı
24 Mayıs 2016 Salı maç Sonuçları
TVF 50.Yıl Spor Salonu | ||||||
18:15 | Ataşehir Yıld. | Arma Yaşam | KK P.OUT | 2 - 3 | ||
19:30 | Kadıköy Gençlik | ME Marmara Akd. | BB FNL | 0 - 3 | 61 - 75 | |
Tozkoparan Spor Salonu | ||||||
18:15 | Olimpia 2023 | Bakırköy 1925 | GK GLS B | 0 - 3 | 0 - 75 | |
19:30 | Bahçeköy | Teşvikiye | BB FNL | 3 - 0 | 75 - 46 |
23 Mayıs 2016 Pazartesi maç Sonuçları
TVF 50.Yıl Spor Salonu | ||||||
18:15 | Altınyurt | Yeniköy Vol. İdman | YK P.OUT | 3 - 2 | 102 - 98 | |
19:30 | Büyükdere | Altınyurt | BE FNL | 3 - 2 | 110 - 108 | |
Bahçelievler Spor Salonu | ||||||
18:15 | Atakent Elit | Arma Yaşam | KK P.OUT | 3 - 0 | 75 - 63 | |
19:30 | FYL | Alpspor | BE FNL | 0 - 3 | 59 - 76 | |
Tozkoparan Spor Salonu | ||||||
18:15 | Bahçelievler Vol | Yeşilyurt | YK P.OUT | 3 - 0 | 75 - 48 | |
19:30 | Set Voleybol | Teşvikiye Akd. | BB FNL | 0 - 3 | 62 - 75 |
22 Mayıs 2016 Pazar
22 Mayıs 2016 Pazar Maç Sonuçları
Sultanbeyli Spor Salonu | |||||||
11:30 | Titan Akademi | Beykoz Bld. | KK GLS C | 3 - 0 | 75 - 0 | ||
13:00 | Ekol (B) | Ted İstanbul | KK GLS A | 3 - 0 | 75 - 38 | ||
15:00 | Ataşehir Kartalları | İstanbul Yıldızları | KK GLS B | 2 - 3 | 112 - 113 | ||
16:30 | Boğaziçi Kartalları (B) | Maltepe Yıldız | KK GLS B | 1 - 3 | 75 - 89 | ||
Sancaktepe Yenidoğan Spor Salonu | |||||||
11:30 | İst. Anadolu Gençlik | 2014 Maltepe | KK GLS B | 3 - 1 | 96 - 79 | ||
13:00 | Sporteknik Akd. | Suadiye Yıldızları | KK GLS B | 0 - 3 | 0 - 75 | ||
15:00 | Fener Ataşehir | Suadiye Yıldızları | YK GLS A | 0 - 3 | 45 - 75 | ||
16:30 | Fenerbahçe Koleji | Tuzla Mercan | YK GLS A | 3 - 1 | 94 - 87 | ||
Osman Solakoğlu Spor Salonu | |||||||
10:00 | Açı SK | Spor İstanbul | KK GLS D | 3 - 0 | 75 - 0 | ||
11:30 | AYKA | Altınyıldız | KK GLS F | 3 - 1 | 90 - 84 | ||
13:00 | Bizimkent (B) | K.çekmece Vol. | KK GLS F | 2 - 3 | 97 - 102 | ||
15:00 | Bağcılar Evren | Beşiktaş (B) | KK GLS F | 3 - 0 | 75 - 46 | ||
16:30 | İdeal GSK | Mevlanakapı GH | YK GLS D | 1 - 3 | 89 - 89 | ||
18:00 | Pertevniyal | Güngören GB | YK GLS D | 0 - 3 | 50 - 76 |
21 Mayıs 2016 Cumartesi
Kupa ve Madalya Töreni
Genç, Yıldız, Küçük erkek ve kız takımlarımızdan ilk 3 dereceye giren kulüplerimiz ile Minik erkek ve kız takımlarımızdan ilk 4 dereceyi alan kulüplerimize, 26 Mayıs 2016 Perşembe günü saat 18:00 da TVF 50.Yıl spor salonunda, kupa ve madalyaları takdim edilecektir. İlgili kulüp yönetici, antrenör ve sporcularımızın saat 17:30 salonda bulunmaları rica olunur.
Dereceye giren kulüplerimizin listesi için tıklayınız....
Dereceye giren kulüplerimizin listesi için tıklayınız....
21 Mayıs 2016 Cumartesi Maç Sonuçları
|
20 Mayıs 2016 Cuma Maç sonuçları
TVF 50.Yıl Spor Salonu | ||||||
18:15 | Beylerbeyi | Tuzla Mercan | GK GLS A | 3 - 0 | 75 - 0 | |
19:30 | Alpspor | Kızıltoprak | BE FNL | 3 - 0 | 75 - 65 | |
Sancaktepe Yenidoğan Spor Salonu | ||||||
18:15 | Gonca Dilik | ME Marmara Akd. (B) | YK GLS A | 1 - 3 | 82 - 99 | |
19:30 | Altınyurt | FYL | BE FNL | 3 - 0 | 75 - 0 | |
Bahçelievler Spor Salonu | ||||||
18:15 | Şişli | İdeal GSK | GK GLS B | 3 - 0 | 75 - 42 | |
19:30 | Teşvikiye | Rüzgar | GK GLS B | 2 - 3 | 90 - 101 |
19 Mayıs 2016 Perşembe
19 Mayıs 2016 Perşembe Maç Sonuçları
TVF 50.Yıl Spor Salonu | SAHA 1 | |||||
10:00 | Galatasaray | ES Spor (A) | ME | 1 - 2 | 43 - 60 | |
10:45 | ES Spor (B) | Cihangir Kolejleri | ME | 0 - 2 | 31 - 42 | |
11:30 | Altınyurt | ME Marmara Akd. | ME | 2 - 0 | 42 - 30 | |
12:15 | ES Spor (A) | ES Spor (B) | ME | 2 - 0 | 42 - 25 | |
13:00 | Okyanus Koleji (B) | Galatasaray | ME | 0 - 2 | 25 - 42 | |
13:45 | Cihangir Kolejleri | Okyanus Koleji (A) | ME | 2 - 0 | 42 - 23 | |
14:30 | Vakıfbank (A) | Bahçeşehir Vol (B) | MK FNL A | 2 - 1 | 52 - 47 | |
15:15 | Olimpia 2023 | Boğaziçi Yıldızları (A) | MK FNL B | 2 - 0 | 42 - 29 | |
16:00 | Vakıfbank (A) | Boğaziçi Yıldızları (A) | MK 5-6 | 2 - 0 | 42 - 26 | |
16:45 | Bahçeşehir Vol (B) | Bahçelievler Vol (B) | MK 1-2 | 0 - 2 | 36 - 42 | |
TVF 50.Yıl Spor Salonu | SAHA 2 | |||||
10:00 | Okyanus Koleji (A) | İstanbul BBSK (B) | ME | 2 - 1 | 50 - 51 | |
10:45 | İstanbul BBSK (A) | Beşiktaş JK. (B) | ME | 2 - 0 | 43 - 32 | |
11:30 | Beşiktaş JK. (A) | Okyanus Koleji (B) | ME | 2 - 0 | 42 - 11 | |
12:15 | İstanbul BBSK (B) | İstanbul BBSK (A) | ME | 2 - 0 | 42 - 37 | |
13:00 | ME Marmara Akd. | Beşiktaş JK. (A) | ME | 0 - 2 | 29 - 42 | |
13:45 | Beşiktaş JK. (B) | Altınyurt | ME | 0 - 2 | 36 - 42 | |
14:30 | Es Spor | Bizimkent (B) | MK FNL A | 0 - 2 | 29 - 42 | |
15:15 | Balkan Yeşilbağlar (B) | Bahçelievler Vol (B) | MK FNL B | 0 - 2 | 35 - 44 | |
16:00 | Es Spor | Balkan Yeşilbağlar (B) | MK 7-8 | 2 - 0 | 43 - 36 | |
16:45 | Bizimkent (B) | Olimpia 2023 | MK 3-4 | 2 - 0 | 42 - 32 |
18 Mayıs 2016 Çarşamba Maç Sonuçları
Sancaktepe Mustafa Öncel Spor Salonu | ||||||
18:15 | Maltepe Yalı | Altınyurt | YK P.OUT | 0 - 3 | 46 - 75 | |
19:30 | Titan Akademi | Set Voleybol | BE FNL | 3 - 0 | 76 - 58 | |
Bahçelievler Spor Salonu | ||||||
18:15 | Bahçelievler Vol | Sarıyer Belediyesi | YK P.OUT | 3 - 2 | 89 - 81 | |
19:30 | Bahçelievler Bld(B) | Yeniköy Vol. İdman | YK P.OUT | 3 - 0 | 75 - 44 | |
Tozkoparan Spor Salonu | ||||||
18:15 | İbrahim Turhan L. | Bakırköy 1925 | GK GLS B | 3 - 1 | 97 - 81 | |
19:30 | Pertevniyal L. | Bakırköy | GK GLS B | 3 - 1 | 98 - 58 |
17 Mayıs 2016 Salı Maç Sonuçları
TVF 50.Yıl Spor Salonu | ||||||
18:15 | İstanbul BBSK | Altınyurt | KE FNL | 3 - 0 | 75 - 50 | |
19:30 | Altınyurt | Bahçeköy | BB FNL | 3 - 1 | 97 - 76 | |
Sancaktepe Mustafa Öncel Spor Salonu | ||||||
18:15 | Maltepe Yalı | Beylerbeyi | GK GLS A | 3 - 0 | 75 - 24 | |
19:30 | Ataşehir Gençlik | Ted İstanbul | GK GLS A | 0 - 3 | 55 - 75 | |
Tozkoparan Spor Salonu | ||||||
18:15 | Beşiktaş (A) | Fabrika Vol | KE FNL | 3 - 0 | 75 - 50 | |
19:30 | Yeniköy Vol. İdm | Akademi İstanbul | KK P.OUT | 3 - 0 | 77 - 64 | |
16 Mayıs 2016 Pazartesi Maç Sonuçları
TVF 50.Yıl Spor Salonu | ||||||
18:15 | Fenerbahçe (B) | Es Voleybol | KE FNL | 2 - 3 | 108 - 108 | |
19:30 | Fabrika Vol | İstanbul BBSK | KE FNL | 0 - 3 | 56 - 75 | |
Sultanbeyli Spor Salonu | ||||||
18:15 | Oky Koleji (A) | Galatasaray (A) | KE FNL | 0 - 3 | 57 - 75 | |
19:30 | Kadıköy Gençlik | Ataşehir Kartalları | GK GLS A | |||
Sancaktepe Mustafa Öncel Spor Salonu | ||||||
18:15 | Fenerbahçe Koleji | Kartal Bld | GK GLS A | 3 - 0 | 76 - 60 | |
19:30 | ME Marmara Akd. | Set Voleybol | BB FNL | 3 - 1 | 93 - 75 | |
Bahçelievler Spor Salonu | ||||||
18:15 | Yeşilyurt | Maltepe Yalı | YK P.OUT | 3 - 0 | 75 - 38 | |
19:30 | Teşvikiye | Kaan | BB FNL | 0 - 3 | 46 - 75 | |
Tozkoparan Spor Salonu | ||||||
18:15 | Atakent Elit | Bilfen | KK P.OUT | 3 - 0 | 75 - 58 | |
19:30 | Beyoğlu | Büyükdere | BE FNL | 0 - 3 | 60 - 75 |
16 Mayıs 2016 Pazartesi
15 Mayıs 2016 Pazar Maç Sonuçları
TVF 50.Yıl Spor Salonu | SAHA 1 | |||||
14:15 | Vakıfbank (A) | Bizimkent (B) | MK FNL A | 1 - 2 | 48 - 47 | |
15:00 | Olimpia 2023 | Bahçelievler Vol (B) | MK FNL B | 0 - 2 | 30 - 42 | |
15:45 | Es Spor | Vakıfbank (A) | MK FNL A | 2 - 1 | 46 - 50 | |
16:30 | Balkan Yeşilbağlar (B) | Olimpia 2023 | MK FNL B | 2 - 1 | 52 - 49 | |
18:00 | Ataşehir Yıld. | Bilfen | KK P.OUT | |||
19:30 | Galatasaray | Akademi İstanbul | KK P.OUT | |||
TVF 50.Yıl Spor Salonu | SAHA 2 | |||||
14:15 | Bahçeşehir Vol (B) | Es Spor | MK FNL A | 2 - 0 | 42 - 27 | |
15:00 | Boğaziçi Yıldızları (A) | Balkan Yeşilbağlar (B) | MK FNL B | 2 - 0 | 42 - 32 | |
15:45 | Bizimkent (B) | Bahçeşehir Vol (B) | MK FNL A | 0 - 2 | 29 - 42 | |
16:30 | Bahçelievler Vol (B) | Boğaziçi Yıldızları (A) | MK FNL B | 2 - 0 | 42 - 26 | |
Sancaktepe Yenidoğan Spor Salonu | ||||||
11:30 | Anatolya Turkuaz | İstanbul Yıldızları | YK GLS B | 0 - 3 | 50 - 75 | |
13:00 | Net Voleybol | Ataşehir Gençlik | GK GLS A | 3 - 0 | 75 - 56 | |
15:00 | Ted İstanbul | Fener Ataşehir | GK GLS A | 0 - 3 | 68 - 78 | |
16:30 | Suadiye Yıldızları | Fenerbahçe Koleji | YK GLS A | 1 - 3 | 81 - 87 | |
Bahçelievler Spor Salonu | ||||||
10:00 | Güngören GB | GOP Atletik | KK GLS E | 3 - 0 | 75 - 0 | |
11:30 | Bakırköy 1925 | Güngören GB | GK GLS B | 3 - 0 | 75 - 63 | |
13:00 | Bağcılar Evren | İbrahim Turhan L. | YK GLS C | 0 - 3 | 49 - 75 | |
15:00 | İdeal GSK | İbrahim Turhan L. | GK GLS B | 0 - 3 | 41 - 75 | |
16:30 | Hisar Okulları | İdeal GSK | YK GLS D | 0 - 3 | 50 - 75 | |
Tozkoparan Spor Salonu | ||||||
10:00 | Teşvikiye | Bahçeşehir Vol | YK GLS C | 0 - 3 | 58 - 77 | |
11:30 | Teşvikiye (A) | Smaç (B) | KK GLS E | 3 - 0 | 75 - 0 | |
13:00 | Olimpia 2023 | Bahçelievler BSK | KK GLS D | 0 - 3 | 52 - 75 | |
15:00 | Bakırköy | Olimpia 2023 | GK GLS B | 3 - 0 | 75 - 38 | |
16:30 | Akd. Ve Rekr. SK | Şişli | GK GLS B | 0 - 3 | 0 - 75 | |
Osman Solakoğlu Spor Salonu | ||||||
10:00 | Bakırköy Su | Açı SK | KK GLS D | 1 - 3 | 66 - 89 | |
11:30 | Eczacıbaşı (B) | FMV Işık Üni ve Ok. | KK GLS D | 3 - 0 | 75 - 61 | |
13:00 | Rüzgar | Pertevniyal L. | GK GLS B | 3 - 1 | 96 - 86 | |
15:00 | Bakırköy Vol. | Atakent Elit (A) | KK GLS D | 0 - 3 | 0 - 75 | |
16:30 | Atakent Elit | K.çekmece Vol | YK GLS C | 3 - 0 | 75 - 54 |
14 Mayıs 2016 Cumartesi Maç Sonuçları
Sultanbeyli Spor Salonu | ||||||
10:00 | Galatasaray (A) | Fenerbahçe (B) | KE FNL | 0 - 3 | 56 - 75 | |
11:30 | Altınyurt | Oky Koleji (A) | KE FNL | 0 - 3 | ||
15:00 | Suadiye Yıldızları | Alpspor | KK GLS B | 3 - 0 | 75 - 41 | |
16:30 | Ted İstanbul | Ataşehir Gençlik | KK GLS A | 0 - 3 | 55 - 75 | |
18:00 | İstanbul Yıldızları | Boğaziçi Kartalları (B) | KK GLS B | 0 - 3 | 62 - 75 | |
Sancaktepe Yenidoğan Spor Salonu | ||||||
10:00 | Beykoz Bld. | Vakıfbank (B) | KK GLS C | 3 -0 | 75 - 63 | |
11:30 | Fener Ataşehir (B) | Titan Akademi | KK GLS C | 3 - 0 | 75 - 50 | |
13:00 | Fener Ataşehir (A) | Armada | KK GLS A | 0 - 3 | 50 - 75 | |
16:30 | Kartal Yıldızları | Kadıköy GSK | KK GLS C | 3 - 0 | 75 - 42 | |
18:00 | Kartal Anadolu | Tuzla Mercan | KK GLS C | 2 - 3 | 104 - 107 | |
Bahçelievler Spor Salonu | ||||||
10:00 | İdeal GSK | Altınyıldız | KK GLS F | 3 - 0 | 76 - 68 | |
11:30 | AYKA | K.çekmece Vol. | KK GLS F | 3 - 2 | 102 - 99 | |
15:00 | Damla Yıldızlar | Beşiktaş (B) | KK GLS F | 3 - 0 | 75 - 53 | |
16:30 | Damla Yıldızlar | Smaç | YK GLS C | 0 - 3 | 44 - 75 | |
18:00 | Mevlanakapı GH | Pertevniyal | YK GLS D | 0 - 3 | 0 - 75 | |
Tozkoparan Spor Salonu | ||||||
11:30 | Es Voleybol | Beşiktaş (A) | KE FNL | 1 - 3 | 87 - 99 | |
13:00 | Yeniköy Vol. İdm | Atakent Elit | KK P.OUT | 1 - 3 | 73 - 94 | |
15:00 | Açı SK | Olimpia 2023 | KK GLS D | 3 - 0 | 75 - 48 | |
16:30 | Bahçelievler BSK | Eczacıbaşı (B) | KK GLS D | 3 - 1 | 99 - 85 | |
18:00 | FMV Işık Üni ve Ok. | Bakırköy Vol. | KK GLS D | 0 - 3 | 55 - 75 | |
Osman Solakoğlu Spor Salonu | ||||||
10:00 | Bizimkent (B) | Bağcılar Evren | KK GLS F | 3 - 1 | 96 - 78 | |
11:30 | Sistem Gençlik | Bahçeşehir Vol. | KK GLS E | |||
13:00 | Atakent Elit (A) | Borusan Oto Znk IOO | KK GLS D | 3 - 1 | 94 - 84 | |
15:00 | Smaç (B) | Güngören GB | KK GLS E | 0 - 3 | 42 - 75 | |
16:30 | İbrahim Turhan L. | Teşvikiye (B) | KK GLS F | 3 - 0 | 75 - 42 | |
18:00 | BAL SK | Teşvikiye (A) | KK GLS E | 0 - 3 | 74 - 80 | |
13 Mayıs 2016 Cuma Maç Sonuçları
TVF 50.Yıl Spor Salonu | ||||||
18:15 | Ataşehir Kartalları | Titan akademi | YK GLS B | 3 - 2 | 115 - 99 | |
19:30 | Büyükdere | Titan Akademi | BE FNL | 3 - 2 | 111 - 119 | |
Sultanbeyli Spor Salonu | ||||||
18:15 | Altınyurt | Yeşilyurt | YK P.OUT | 3 - 0 | 75 - 38 | |
19:30 | Altınyurt | Alpspor | BE FNL | 3 - 1 | 95 - 88 | |
Sancaktepe Yenidoğan Spor Salonu | ||||||
19:30 | Fenerbahçe Koleji | Kadıköy Gençlik | GK GLS A | 3 - 0 | 75 - 24 | |
Bahçelievler Spor Salonu | ||||||
18:15 | Pertevniyal L. | Teşvikiye | GK GLS B | 1 - 3 | 76 - 97 | |
19:30 | FYL | Beyoğlu | BE FNL | 1 - 3 | 65 - 97 | |
Tozkoparan Spor Salonu | ||||||
18:15 | Bahçelievler Bld(B) | Bahçelievler Vol | YK P.OUT | 3 - 0 | 75 - 43 | |
19:30 | Set Voleybol | Kızıltoprak | BE FNL | 2 - 3 | 101 - 106 | |
Osman Solakoğlu Spor Salonu | ||||||
18:15 | Olimpia 2023 | Rüzgar | GK GLS B | 0 - 3 | 42 - 75 | |
19:30 | İbrahim Turhan L. | Akd. Ve Rekr. SK | GK GLS B | 0 - 3 | 0 - 75 |
Kaydol:
Kayıtlar (Atom)