TVF 50.Yıl Spor Salonu | ||||||
18:15 | Altınyurt | Beşiktaş (A) | KE FNL | 0 - 3 | 50 - 75 | |
19:30 | M.E. Marmara Akademi | Es spor | GK P.OUT | 1 - 3 | 82 - 98 | |
Sultanbeyli Spor Salonu | ||||||
18:15 | İst. Anadolu Gençlik | Boğaziçi Kartalları (B) | KK GLS B | 3 - 0 | 75 - 47 | |
19:30 | Kaan | Altınyurt | BB FNL | 1 - 3 | 82 - 95 | |
Sancaktepe Yenidoğan Spor Salonu | ||||||
18:15 | Maltepe Yıldız | Beykoz Bld. | YK GLS B | 3 - 2 | 102 - 98 | |
19:30 | 2014 Maltepe | Tuzla Mercan | YK GLS A | 0 - 3 | 42 - 75 | |
Bahçelievler Spor Salonu | ||||||
18:15 | Bahçelievler Vol | Bahçelievler Bld(B) | YK F3 | 0 - 3 | 56 - 75 | |
19:30 | Teşvikiye | Kadıköy Gençlik | BB FNL | 0 - 3 | 50 - 76 | |
Tozkoparan Spor Salonu | ||||||
18:15 | Rüzgar | Şişli | GK GLS B | 3 - 1 | 95 - 84 | |
19:30 | Arma Yaşam | Beşiktaş | YK F3 | 3 - 0 | 77 - 56 |
MİNİ VOLEYBOL LİGLERİ
29 Nisan 2016 Cuma
29 Nisan 2016 Cuma Maç Sonuçları
Kulüplerimizin dikkatine... 30 Nisan 2016 Cumartesi Maç Programı
28 Nisan 2016 Perşembe
28 Nisan 2016 Perşembe Maç Sonuçları
TVF 50.Yıl Spor Salonu | ||||||
18:15 | Es Voleybol | Galatasaray (A) | KE FNL | 1 - 3 | 77 - 91 | |
19:30 | Kızıltoprak | Altınyurt | BE FNL | 0 - 3 | 55 - 75 | |
Sultanbeyli Spor Salonu | ||||||
18:15 | Ekol | ME Marmara Akd. (B) | YK GLS A | 0 - 3 | 37 - 75 | |
19:30 | Fabrika Vol | Fenerbahçe (B) | KE FNL | 0 - 3 | 59 - 75 | |
Tozkoparan Spor Salonu | ||||||
19:30 | Teşvikiye | Olimpia 2023 | GK GLS B | |||
27 Nisan 2016 Çarşamba
27 Nisan 2016 Çarşamba Maç Sonuçları
TVF 50.Yıl Spor Salonu | ||||||
18:15 | Sporteknik Akd. | Fenerbahçe Koleji | GK GLS A | 1 - 3 | 75 - 90 | |
19:30 | ME Marmara Akd. | Teşvikiye Akd. | BB FNL | 3 - 1 | 91 - 80 | |
Bahçelievler Spor Salonu | ||||||
18:15 | Akd. Ve Rekr. SK | Güngören GB | GK GLS B | 0 - 3 | 49 - 75 | |
19:30 | Bahçelievler Vol. | Altınyurt | GK P.OUT | 2 - 3 | 106 - 115 | |
Tozkoparan Spor Salonu | ||||||
18:15 | İdeal GSK | Bakırköy 1925 | GK GLS B | 0 - 3 | 38 - 75 | |
19:30 | İst. ANKA | Bahçelievler Bld. | GK P.OUT | 3 - 1 | 91 - 85 |
26 Nisan 2016 Salı
26 Nisan 2016 Salı Maç Sonuçları
TVF 50.Yıl Spor Salonu | ||||||
18:15 | Es spor | Yeşilyurt | GK P.OUT | 3 - 0 | 75 - 45 | |
19:30 | Titan Akademi | Beyoğlu | BE FNL | 3 - 1 | 92 - 91 | |
Sultanbeyli Spor Salonu | ||||||
18:15 | Tuzla Mercan | Maltepe Yalı | GK GLS A | 3 - 2 | 109 - 108 | |
19:30 | Ataşehir Gençlik | Beylerbeyi | GK GLS A | 3 - 0 | 75 - 49 | |
Tozkoparan Spor Salonu | ||||||
18:15 | UPS | M.E. Marmara Akademi | GK P.OUT | 3 - 0 | 75 - 55 | |
19:30 | Set Voleybol | Bahçeköy | BB FNL | 3 - 1 | 99 - 84 | |
25 Nisan 2016 Pazartesi
25 Nisan 2016 Pazartesi maç Sonuçları
TVF 50.Yıl Spor Salonu | ||||||
18:15 | İstanbul Yıldızları | Balkan Yeşilbağlar | YK GLS B | 2 - 3 | 102 - 110 | |
19:30 | Alpspor | Büyükdere | BE FNL | 0 - 3 | 52 - 75 | |
Sultanbeyli Spor Salonu | ||||||
18:15 | Ataşehir Kartalları | Anatolya Turkuaz | YK GLS B | 3 - 0 | 75 - 36 | |
Bahçelievler Spor Salonu | ||||||
18:15 | Atakent Elit (B) | Bilfen | KK F2 | 3 - 1 | 87 - 82 | |
19:30 | Set Voleybol | FYL | BE FNL | 0 - 3 | 72 - 83 | |
Tozkoparan Spor Salonu | ||||||
18:15 | Yeniköy Vol. İdman | Akademi İstanbul | KK F2 | 3 - 0 | 76 - 57 | |
19:30 | Oky Koleji (A) | Beşiktaş (A) | KE FNL | 0 - 3 | 56 - 75 |
24 Nisan 2016 Pazar
24 Nisan 2016 Pazar Maç Sonuçları
|
23 Nisan 2016 Cumartesi Maç Sonuçları
TVF 50.Yıl Spor Salonu | ||||||
14:30 | Galatasaray | Es Spor | KK SF | 0 - 3 | 56 - 75 | |
16:00 | Es Spor | Galatasaray(A) | KE | 0 - 3 | 63 - 75 | |
17:30 | M.E. Marmara Akademi | İst. ANKA | GK P.OUT | 1 - 3 | 75 - 103 | |
Sultanbeyli Spor Salonu | ||||||
13:30 | Atakent Elit (B) | Bilfen | KK F2 | 3 - 1 | 87 - 84 | |
15:00 | Yeniköy Vol İdm. | Akademi İst. | KK F2 | 1 - 3 | 95 - 102 | |
16:30 | Ekol (B) | Armada | KK GLS A | 2 - 3 | 97 - 98 | |
18:00 | Fener Ataşehir (A) | ME Marmara Akd (B) | KK GLS A | 1 - 3 | 85 - 97 | |
Sancaktepe Yenidoğan Spor Salonu | ||||||
15:00 | Koşuyolu (B) | Ataşehir Gençlik | KK GLS A | 0 - 3 | 58 - 75 | |
16:30 | Fenerbahçe Koleji | Maltepe Yalı | KK GLS A | 0 - 3 | 47 - 75 | |
18:00 | Boğaziçi Kartalları (B) | Ataşehir Kartalları | KK GLS B | 3 - 0 | 75 - 51 | |
Osman Solakoğlu Spor Salonu | ||||||
13:00 | FYL (A) | Bakırköy Vol. (A) | MK ÇF E | 2 - 0 | 42 - 21 | |
13:45 | Sistem Gençlik (A) | Sarıyer Bld. (A) | MK ÇF F | 2 - 0 | 42 - 21 | |
14:30 | Bahçeşehir Vol (B) | Sistem Gençlik (B) | MK ÇF G | 2 - 0 | 42 - 15 | |
15:15 | Yeşilyurt | Bahçelievler Vol (B) | MK ÇF H | 0 - 2 | 13 - 42 | |
16:00 | İstanbul BBSK (A) | Galatasaray | ME | 2 - 0 | 42 - 24 | |
16:45 | Beşiktaş JK. (B) | İstanbul BBSK (B) | ME | 2 - 0 | 42 - 32 | |
17:30 | İstanbul BBSK (A) | Altınyurt | ME | 2 - 0 | 42 - 26 | |
18:15 | Galatasaray | İstanbul BBSK (B) | ME | 0 - 2 | 35 - 44 | |
Osman Solakoğlu Spor Salonu | ||||||
13:00 | Bahçelievler BSK (A) | Bizimkent (B) | MK ÇF E | 0 - 2 | 24 - 42 | |
13:45 | İstbol | K.Çekmece Vol. (B) | MK ÇF H | 0 - 2 | 32 - 42 | |
14:30 | Eczacıbaşı (A) | K.Çekmece Vol. (A) | MK ÇF G | 0 - 2 | 28 - 42 | |
15:15 | Eczacıbaşı (B) | Bağcılar Evren (A) | MK ÇF G | 1 - 2 | 45 - 57 | |
16:00 | Okyanus Koleji (A) | Beşiktaş JK. (A) | ME | 0 - 2 | 19 - 42 | |
16:45 | Altınyurt | Okyanus Koleji (A) | ME | 2 - 0 | 42 - 24 | |
17:30 | Cihangir Kolejleri | Beşiktaş JK. (B) | ME | 0 - 2 | 21 - 42 | |
18:15 | Okyanus Koleji (B) | ES Spor (A) | ME | 0 - 2 | 13 - 42 | |
Osman Solakoğlu Spor Salonu | ||||||
13:00 | Olimpia 2023 | Silivri Çağrıbey | MK ÇF F | 1 - 2 | 53 - 51 | |
13:45 | Rüzgar (A) | Teşvikiye | MK ÇF H | 2 - 0 | 42 - 29 | |
14:30 | Olimpiakent | Açı GSK (A) | MK ÇF E | 0 - 2 | 33 - 42 | |
15:15 | Borusan Oto Znk İOO | Açı GSK (B) | MK ÇF F | 0 - 2 | 0 - 42 | |
16:00 | ES Spor (B) | Okyanus Koleji (B) | ME | 2 - 1 | 55 - 46 | |
16:45 | ES Spor (A) | ME Marmara Akd. | ME | 2 - 0 | 44 - 34 | |
17:30 | Beşiktaş JK. (A) | ES Spor (B) | ME | 2 - 0 | 42 - 13 | |
18:15 | ME Marmara Akd. | Cihangir Kolejleri | ME | 1 - 2 | 55 - 57 |
23 Nisan 2016 Cumartesi
22 Nisan 2016 Cuma Maç Sonuçları
TVF 50.Yıl Spor Salonu | ||||||
18:15 | Maltepe Yalı | Ataşehir Gençlik | GK GLS A | 3 - 1 | 98 - 62 | |
19:30 | ME Marmara Akd. | Teşvikiye | BB FNL | 3 - 0 | 75 - 42 | |
Sultanbeyli Spor Salonu | ||||||
18:15 | Ataşehir Kartalları | Maltepe Yıldız | YK GLS B | 3 - 1 | 92 - 91 | |
19:30 | Beykoz Bld. | İstanbul Yıldızları | YK GLS B | 0 - 3 | 51 - 75 | |
Sancaktepe Yenidoğan Spor Salonu | ||||||
18:15 | Tuzla Mercan | Ekol | YK GLS A | 0 - 3 | 0 - 75 | |
19:30 | İstanbul Anadolu | Titan akademi | YK GLS B | 3 - 0 | 75 - 26 | |
Tozkoparan Spor Salonu | ||||||
18:15 | Bahçelievler Bld. | Altınyurt | GK P.OUT | 3 - 2 | 110 - 93 | |
19:30 | FYL | Büyükdere | BE FNL | 1 - 3 | 89 - 101 | |
22 Nisan 2016 Cuma
21 Nisan 2016 Perşembe Maç Sonuçları
TVF 50.Yıl Spor Salonu | ||||||
18:15 | ME Marmara Akd. | Galatasaray(B) | KE | 0 - 3 | 40 - 75 | |
19:30 | Altınyurt | Set Voleybol | BB FNL | 3 - 1 | 98 - 83 | |
Sultanbeyli Spor Salonu | ||||||
18:15 | Fener Ataşehir | Gonca Dilik | YK GLS A | 2 - 3 | 97 - 95 | |
19:30 | Balkan Yeşilbağlar | Anatolya Turkuaz | YK GLS B | 3 - 0 | 75 - 43 | |
Kovan Spor Salonu | ||||||
18:15 | Es spor | Bahçelievler Vol. | GK P.OUT | 3 - 0 | 75 - 0 | |
19:30 | Es spor | Fenerbahçe | GE | 1 - 3 | 81 - 91 | |
Tozkoparan Spor Salonu | ||||||
18:15 | FYL | UPS | KK SF | 3 - 0 | 76 - 58 | |
19:30 | Teşvikiye Akd. | Kaan | BB FNL | 3 - 2 | 106 - 109 |
20 Nisan 2016 Çarşamba
20 Nisan 2016 Çarşamba Maç Sonuçları
TVF 50.Yıl Spor Salonu | ||||||
18:15 | Ekol (A) | Bilfen | KK YF F | 0 - 3 | 67 - 76 | |
19:30 | Titan Akademi | Alpspor | BE FNL | 3 - 1 | 91 - 86 | |
Sultanbeyli Spor Salonu | ||||||
18:15 | Kadıköy Gençlik | Sporteknik Akd. | GK GLS A | 0 - 3 | 28 - 75 | |
19:30 | Suadiye Yıldızları | 2014 Maltepe | YK GLS A | 3 - 0 | 75 - 47 | |
Bahçelievler Spor Salonu | ||||||
18:15 | Yeşilyurt | UPS | GK P.OUT | 0 - 3 | 57 - 75 | |
19:30 | Bahçelievler Vol | Arma Yaşam | YK F3 | 0 - 3 | 75 - 53 | |
Tozkoparan Spor Salonu | ||||||
18:15 | Bahçelievler Bld (B) | Beşiktaş | YK F3 | 3 - 0 | 75 - 50 | |
19:30 | İstanbul BBSK | Beşiktaş JK | GE | 3 - 0 | 79 - 53 |
19 Nisan 2016 Salı
19 Nisan 2016 Salı Maç Sonuçları
TVF 50.Yıl Spor Salonu | ||||||
18:15 | Fenerbahçe (B) | Yeniköy Voleybol İdm. | KK YF F | 1 - 3 | 86 - 100 | |
19:30 | Altınyurt | Set Voleybol | BE FNL | 3 - 1 | 97 - 69 | |
Sultanbeyli Spor Salonu | ||||||
18:15 | ME Marmara Akd. (B) | Boğaziçi Kartalları | YK GLS A | 0 - 3 | 61 - 79 | |
19:30 | Galatasaray | K.Çekmece Vol. | GE | 3 - 0 | 75 - 0 | |
Tozkoparan Spor Salonu | ||||||
18:15 | Bahçelievler Vol. | Bahçelievler Bld. | GK P.OUT | 1 - 3 | 79 - 96 | |
19:30 | Bahçeköy | Kadıköy Gençlik | BB FNL | 3 - 1 | 92 - 88 |
18 Nisan 2016 Pazartesi Maç Sonuçları
TVF 50.Yıl Spor Salonu | ||||||
18:15 | Altınyurt | M.E. Marmara Akademi | GK P.OUT | 3 - 1 | 101 - 87 | |
19:30 | Fenerbahçe Koleji | Net Voleybol | GK GLS A | 3 - 2 | 111 - 90 | |
Sultanbeyli Spor Salonu | ||||||
18:15 | Kartal Bld | Ataşehir Gençlik | GK GLS A | 3 - 0 | 75 - 57 | |
19:30 | Beylerbeyi | Fener Ataşehir | GK GLS A | 0 - 3 | 50 - 75 | |
Bahçelievler Spor Salonu | ||||||
18:15 | Beşiktaş | Bahçelievler Vol. | YK F3 | 3 - 0 | 75 - 58 | |
19:30 | İst. ANKA | Yeşilyurt | GK P.OUT | 3 - 2 | 108 - 92 | |
Tozkoparan Spor Salonu | ||||||
18:15 | Arma Yaşam | Bahçelievler Bld (B) | YK F3 | 0 - 3 | 60 - 78 | |
19:30 | Beyoğlu | Kızıltoprak | BE FNL | 3 - 2 | 112 - 100 |
Kaydol:
Kayıtlar (Atom)