TVF 50.Yıl Spor Salonu | ||||||||||
16:00 17:30 |
Altınyurt Galatasaray(B) |
Büyükdere İstanbul BBSK(A) |
BB YE |
3-0 75-24 3-2 109-105 |
||||||
Sultanbeyli Spor Salonu | ||||||||||
10:45 | Balkan Yeşilbağlar(B) | Maltepe Yıldız(B) | MKÇF C | 2-1 55-49 | ||||||
11:30 | Maltepe Yıldız(B) | Maltepe Yıldız (A) | MKÇF C | 0-2 30-42 | ||||||
12:15 | ME Marmara Akademi | Maltepe Yıldız(B) | MKÇF C | 1-2 54-62 | ||||||
13:00 | Net Voleybol(B) | Net Voleybol(A) | MKÇF D | 2-1 49-35 | ||||||
13:45 | Armada | Beylerbeyi | MKÇF A | 2-0 42-28 | ||||||
14:30 | Boğaziçi Yıldızları(A) | Ataşehir Yıldızları(A) | MKÇF A | 2-0 42-33 | ||||||
15:15 | Alp Spor(A) | Akademi İstanbul | MKÇF B | 2-0 42-26 | ||||||
16:00 | Beşiktaş(A) | Beşiktaş(B) | ME | 2-0 42-22 | ||||||
16:45 | İst.Anadolu GSK(A) | Alp Spor(A) | MKÇF B | 1-2 54-49 | ||||||
17:30 | Beşiktaş(B) | İstanbul BBSK | ME | 0-2 29-43 | ||||||
Sultanbeyli Spor Salonu | ||||||||||
10:45 | Maltepe Yıldız (A) | Ekol Spor | MKÇF C | 1-2 45-56 | ||||||
11:30 | Ekol Spor | Balkan Yeşilbağlar(B) | MKÇF C | 2-0 42-23 | ||||||
12:15 | Ataşehir Yıldızları(A) | Armada | MKÇF A | 2-1 45-48 | ||||||
13:00 | Maltepe Yıldız (A) | ME Marmara Akademi | MKÇF C | 2-0 42-26 | ||||||
13:45 | Net Voleybol(A) | Altınyurt | MKÇF D | 0-2 24-42 | ||||||
14:30 | Fener Ataşehir(A) | Armada | MKÇF A | 2-1 57-46 | ||||||
15:15 | Beylerbeyi | Boğaziçi Yıldızları(A) | MKÇF A | 0-2 16-42 | ||||||
16:00 | İst.Anadolu GSK(A) | Vakıfbank SK(A) | MKÇF B | 1-2 37-49 | ||||||
16:45 | İstanbul BBSK | M.E Marmara Akademi | ME | 2-0 42-16 | ||||||
Sultanbeyli Spor Salonu | ||||||||||
10:45 | Altınyurt | Pamukspor | MKÇF D | 2-0 42-24 | ||||||
11:30 | Pamukspor | Net Voleybol(B) | MKÇF D | 2-1 54-48 | ||||||
12:15 | Net Voleybol(A) | Bilfen | MKÇF D | 2-0 42-33 | ||||||
13:00 | Beylerbeyi | Fener Ataşehir(A) | MKÇF A | 0-2 16-42 | ||||||
13:45 | Bilfen | Net Voleybol(B) | MKÇF D | 1-2 37-56 | ||||||
14:30 | Balkan Yeşilbağlar(A) | Akademi İstanbul | MKÇF B | 2-0 42-13 | ||||||
15:15 | Vakıfbank SK(A) | Balkan Yeşilbağlar(A) | MKÇF B | 2-0 42-31 | ||||||
16:00 | Akademi İstanbul | İst.Anadolu GSK(A) | MKÇF B | 0-2 35-45 | ||||||
16:45 | Beşiktaş(A) | Set Voleybol | ME | 2-0 42-0 | ||||||
Osman Solakoğlu Spor Salonu | ||||||||||
10:45 | Yeşilyurt(B) | Yeşilyurt(A) | MKÇF F | 2-0 42-22 | ||||||
11:30 | Bahçelievler Vol(A) | Yeşilyurt(B) | MKÇF F | 2-0 32-33 | ||||||
12:15 | Bizimkent( A) | Yeşilyurt(A) | MKÇF F | 2-0 42-19 | ||||||
13:00 | İstanbul Fener(A) | Yeniköy Voleybol(A) | MKÇF G | 0-2 17-42 | ||||||
13:45 | Atakent Eli( A) | Arma Yaşam | MKÇF E | 2-1 54-46 | ||||||
14:30 | UPS | Silivri Çağrıbey | MKÇF E | 0-2 32-42 | ||||||
15:15 | Bahçelievler Vol(B) | İstbol(A) | MKÇF H | 2-0 42-22 | ||||||
16:00 | UPS | Atakent Eli( A) | MKÇF E | 2-1 55-44 | ||||||
Osman Solakoğlu Spor Salonu | ||||||||||
10:45 | Eczacıbaşı | İstanbul Fener(A) | MKÇF G | 2-0 42-30 | ||||||
11:30 | Yeşilyurt(A) | Olimpia 2023(A) | MKÇF F | 1-2 51-51 | ||||||
12:15 | Olimpia 2023(A) | Bahçelievler Vol(A) | MKÇF F | 0-2 25-42 | ||||||
13:00 | Açı GSK(A) | Eczacıbaşı | MKÇF G | 2-0 42-26 | ||||||
13:45 | İstanbul Fener(A) | Bahçeşehir Vol(B) | MKÇF G | 0-2 28-42 | ||||||
14:30 | Bakırköy Su | Bahçelievler Vol(B) | MKÇF H | 1-2 38-50 | ||||||
15:15 | İstanbul BBSK | Bakırköy Su | MKÇF H | 2-1 54-37 | ||||||
16:00 | İstbol(A) | İstanbul BBSK | MKÇF H | 0-2 24-42 | ||||||
Osman Solakoğlu Spor Salonu | ||||||||||
10:45 | Olimpia 2023(A) | Bizimkent( A) | MKÇF F | 2-1 49-51 | ||||||
11:30 | Yeniköy Voleybol(A) | Açı GSK(A) | MKÇF G | 0-2 28-42 | ||||||
12:15 | Bahçeşehir Vol(B) | Eczacıbaşı | MKÇF G | 0-2 25-42 | ||||||
13:00 | Arma Yaşam | Kızıltoprak(B) | MKÇF E | 2-0 42-19 | ||||||
13:45 | Kızıltoprak(B) | UPS | MKÇF E | 0-2 25-42 | ||||||
14:30 | İstbol(A) | K.Çekmece Vol(A) | MKÇF H | 0-2 27-42 | ||||||
15:15 | Silivri Çağrıbey | Kızıltoprak(B) | MKÇF E | 2-0 42-27 | ||||||
16:00 | K.Çekmece Vol(A) | Bahçelievler Vol(B) | MKÇF H | 2-0 42-25 |
MİNİ VOLEYBOL LİGLERİ
28 Şubat 2015 Cumartesi
28 Şubat 2015 Cumartesi Maç Sonuçları
27 Şubat 2015 Cuma Maç Sonuçları
Sultanbeyli Spor Salonu | ||||||||||
18:15 | Fenerbahçe(A) | Altınyurt | GKF2 C | 3-1 99-73 | ||||||
19:30 | Kartal Anadolu | İstanbul Voleybol | BE A | 0-3 67-75 |
26 Şubat 2015 Perşembe
26 Şubat 2015 Perşembe Maç Sonuçları
TVF 50.Yıl Spor Salonu | ||||||||||
18:15 | Fenerbahçe(B) | UPS | GKF2 D | 0-3 28-75 | ||||||
19:30 | And.T.Telekom | Universal | BE B | 0-3 14-75 | ||||||
Sultanbeyli Spor Salonu | ||||||||||
18:15 | TED İstanbul | K.Çekmece Vol | GKÇFKLS | 3-0 75-0 h | ||||||
19:30 | İst.Anadolu GSK | Boğaziçi Yıldızları(A) | GKÇFKLS | 3-2 102-103 | ||||||
Tozkoparan Spor Salonu | ||||||||||
18:15 | İ.Turhan Lisesi | Armada | YKYF KLS A | 3-0 75-0 h | ||||||
19:30 | İTÜ | Kızıltoprak | BB | 3-0 75-0 h | ||||||
Osman Solakoğlu Spor Salonu | ||||||||||
18:15 | Arma Yaşam | İstanbul BBSK | KKYF D | 3-0 75-62 | ||||||
19:30 | Arma Yaşam | Yeşilyurt | GKF2 B | 1-3 73-96 |
25 Şubat 2015 Çarşamba Maç Sonuçları
TVF 50.Yıl Spor Salonu | ||||||||||
18:15 | Esspor | Bahçelievler Vol | GKF2 A | 3-1 94-76 | ||||||
19:30 | Titan Akademi | FYL | BE A | 3-2 108-106 | ||||||
Yakacık İTO Spor Salonu | ||||||||||
18:15 | Net Voleybol | Pendikgücü | KKYF D | 3-0 75-42 | ||||||
19:30 | Fener Ataşehir(B) | Fener Erenköy | GKGLŞ A | 0-3 53-77 | ||||||
Osman Solakoğlu Spor Salonu | ||||||||||
18:15 | FMV Işık | Beşiktaş JK | GKF2 C | 1-3 70-97 | ||||||
19:30 | Beşiktaş JK | Es Spor | YE | 0-3 51-75 |
24 Şubat 2015 Salı
24 Şubat 2015 Salı Maç Sonuçları
TVF 50.Yıl Spor Salonu | ||||||||||
18:15 | Fenerbahçe(A) | Fenerbahçe(B) | YKFN2 D | 3-0 75-36 | ||||||
19:30 | Altınyurt | Büyükdere | BE B | 2-3 107-96 | ||||||
Tozkoparan Spor Salonu | ||||||||||
18:15 | FYL | Altınyurt | YKF2 E | 2-3 90-105 | ||||||
19:30 | Yeşilyurt | Sarıyer Beld. | YKF2 G | 3-1 98-78 | ||||||
Osman Solakoğlu SS | ||||||||||
18:15 | Arma Yaşam | Eczacıbaşı(A) | YKF2 F | 3-2 115-99 | ||||||
19:30 | Pertevniyal Lisesi | Güngören GB | GKGLŞ B | 3-1 95-79 |
1.Kademe Antrenör Kursu Duyurusu
Voleybol Federasyonu Mart Ayı içerisinde İstanbul da 1.Kademe Kursu yapmayı planlamaktadır. Detaylar için linki tıklayınız. http://www.tvf.org.tr/haberler/detay/9595/
23 Şubat 2015 Pazartesi
23 Şubat 2015 Pazartesi Maç Sonuçları
TVF 50.Yıl Spor Salonu | ||||||||||
18:15 | Galatasaray | Kartal Anadolu | GKF2 A | 3-0 75-31 | ||||||
19:30 | V.Bağ ASML SK | Göztepe | BE B | 0-3 75-50 | ||||||
Sultanbeyli Spor Salonu | ||||||||||
18:15 | Fenerbahçe(A) | Okyanus Koleji | YE | 1-3 72-96 | ||||||
19:30 | Boğaziçi Yıldızları | Net Voleybol | YKÇFKLS A | 2-3 98-101 | ||||||
Tozkoparan Spor Salonu | ||||||||||
18:15 | İstanbul BBSK(B) | Altınyurt | YE | 3-0 75-47 | ||||||
19:30 | Kurtuluş | K.Çekmece Vol | BE A | 0-3 44-75 |
Puan Durumları Güncellenmiştir.
Eksik veya hatalı gördüğünüz detayları lütfen voleybol34@gmail.com adresine bildiriniz.
22 Şubat 2015 Pazar
22 Şubat 2015 Pazar Maç Sonuçları
TVF 50.Yıl Spor Salonu | ||||||||||
18:30 | ME Marmara Akd.(B) | Sarıyer Beld. | GKYF A | 3-0 75-50 | ||||||
Sultanbeyli Spor Salonu | ||||||||||
10:00 | Fenerbahçe(A) | Beşiktaş JK(B) | KE | 3-2 108-97 | ||||||
11:30 | Fenerbahçe(B) | Bahçelievler Voleybol | KKYF A | 0-3 64-75 | ||||||
13:00 | Maltepe Yıldız(B) | Boğaziçi Yıldızları(A) | KKGLŞ A | 3-0 75-55 | ||||||
15:00 | M.E Marmara Akademi | Ataşehir Yıldızları | KKYF A | 3-0 75-42 | ||||||
16:30 | M.E Marmara Akademi | İTÜ | BB | 2-3 102-114 | ||||||
18:00 | Göztepe O.O | Teşvikiye | BB | 3-0 75-57 | ||||||
Tozkoparan Spor Salonu | ||||||||||
10:00 | BAL SK | ENKA | KKGLS F | 1-3 89-96 | ||||||
11:30 | Okyanus Koleji | Altınyurt | KE | 0-3 50-75 | ||||||
13:30 | Beşiktaş JK(A) | Es Spor(A) | KE | 3-1 98-76 | ||||||
19:00 | Olimpia 2023 | Altınyurt | BE B | 1-3 82-94 |
21 Şubat 2015 Cumartesi
21 Şubat 2015 Cumartesi Maç Sonuçları
TVF 50.Yıl Spor Salonu | ||||||||||
16:30 | Es Spor(A) | Eczacıbaşı(B) | YKFN2 C | 3-0 75-65 | ||||||
18:00 | Kızıltoprak | Altınyurt | BB | 2-3 95-101 | ||||||
Sultanbeyli Spor Salonu | ||||||||||
10:00 | Pamukspor | Galatasaray(A) | KKYF B | 0-3 65-75 | ||||||
11:30 | Pendikgücü | Arma Yaşam | KKYF D | 1-3 77-98 | ||||||
13:00 | Akademi İstanbul | ME Marmara(B) | KKYF C | 1-3 64-94 | ||||||
15:00 | Suadiye Yıldızları | UPS | KKYF C | 0-3 50-75 | ||||||
16:30 | Akademi İstanbul | Bizimkent | YKÇFKLS B | 1-3 74-94 | ||||||
18:00 | Pamukspor | Beykoz Beld. | YKÇFKLS B | 3-0 75-43 | ||||||
Tozkoparan Spor Salonu | ||||||||||
10:00 | Fabrika Voleybol | İstanbul BBSK(A) | KE | 2-3 90-110 | ||||||
11:30 | Galatasaray | Cihangir Koleji | KE | 3-0 75-24 | ||||||
13:00 | Fabrika Voleybol | Fenerbahçe(A) | GE | 0-3 37-75 | ||||||
15:00 | Okyanus Koleji | İstanbul BBSK(B) | GE | 3-0 76-60 | ||||||
16:30 | Güngören GB | Bahçeşehir Voleybol | YKGLŞ D | 1-3 81-98 | ||||||
18:00 | Mevlanakapı G.H | Titan Akademi | BE A | 0-3 63-75 | ||||||
Osman Solakoğlu Spor Salonu | ||||||||||
11:00 | Silivri H.Özvarnalı | FYL | KKYF B | 0-3 48-75 | ||||||
12:30 | Yeşilyurt(A) | Ataşehir Yıldızları | YKFN2 C | 3-0 79-55 | ||||||
14:00 | Beşiktaş | Sarıyer Beld. | YKFN2 D | 3-0 75-52 |
20 Şubat 2015 Cuma
20 Şubat 2015 Cuma Maç Sonuçları
TVF 50.Yıl Spor Salonu | ||||||||||
18:15 | ME Marmara Akademi | 1907 Kanarya | YKÇFKLS A | 3-0 75-46 | ||||||
19:30 | Büyükdere | Universal | BE B | 3-2 102-102 | ||||||
Sultanbeyli Spor Salonu | ||||||||||
18:15 | Altınyurt | Beşiktaş JK | GE | 0-3 41-75 | ||||||
19:30 | Boğaziçi Yıldızları | V.Bağ ASML SK | BE B | 0-3 0-75 h | ||||||
Tozkoparan Spor Salonu | ||||||||||
18:15 | Galatasaray | İstanbul BBSK(A) | GE | 3-0 75-59 | ||||||
19:30 | FYL | İst.Voleybol | BE A | 1-3 67-91 |
18 Şubat 2015 Çarşamba
18-19 Şubat 2015 Günleri Tüm Voleybol Müsabakaları Tehir Edilmiştir.
18 ve 19 Şubat 2015 de oynanması planlanan tüm voleybol maçları(okul ve bölge )valilik kararı ile ileri bir tarihe ertelenmiştir.
17 Şubat 2015 Salı
17 Şubat 2015 Salı Maç Sonuçları
Tozkoparan Spor Salonu | ||||||||||
18:15 | Galatasaray(A) | K.Çemece Vol | YE | 3-0 75-36 | ||||||
19:30 | Teşvikiye | ME Marmara Akademi | BB | 0-3 51-75 |
16 Şubat 2015 Pazartesi
16 Şubat 2015 Pazartesi Maç Sonuçları
TVF 50.Yıl Spor Salonu | ||||||||||
18:15 | Fenerbahçe(B) | Validebağ ASML | GE | 3-0 75-31 | ||||||
19:30 | Kartal Anadolu | FYL | BE A | 3-0 75-53 | ||||||
, | ||||||||||
Sultanbeyli Spor Salonu | ||||||||||
18:15 | Es Spor(B) | ME Marmara(A) | YKGLŞ A | 1-3 79-99 | ||||||
19:30 | Göztepe | Öncü GSK | BE B | 3-0 75-52 | ||||||
Bahçelievler Spor Salonu | ||||||||||
18:15 | B.Çekmece Vol. Akd. | Es Spor | GKYF A | 0-3 43-75 | ||||||
19:30 | İTÜ | Göztepe O.O | BB | 1-3 88-95 | ||||||
Tozkoparan Spor Salonu | ||||||||||
18:15 | İstanbul Fener | Teşvikiye(A) | YKGLŞ D | 0-3 55-75 | ||||||
19:30 | FMV Işık Spor | Silivri | GKYF C | 3-2 104-84 |
15 Şubat 2015 Pazar
15 Şubat 2015 Pazar Maç Sonuçları
16.00 | Şile GSK Öncü GSK BE B | Burhan Felek SS 3-0 75-56 TVF 50.Yıl Spor Salonu |
||||||||
18:30 | Universal | Olimpia 2023 | BE B | 0-3 54-75 | ||||||
Sultanbeyli Spor Salonu | ||||||||||
10:00 | Fenerbahçe(A) | Fenerbahçe(B) | KE | 0-3 46-75 | ||||||
11:30 | Es Spor(A) | Fabrika Voleybol | KE | 3-2 109-98 | ||||||
13:00 | ME Marmara Akademi | Boğaziçi Yıldızları | YKÇFKLS A | 3-0 75-55 | ||||||
15:00 | 1907 Kanarya | Net Voleybol | YKÇFKLS A | 1-3 79-100 | ||||||
16:30 | Maltepe Yalı | Boğaziçi Spor | GKGLŞ A | 3-0 75-43 | ||||||
18:00 | Kartal Yıldızları | Sporteknik Akademi | GKGLŞ A | 0-3 47-75 | ||||||
Bahçelievler Spor Salonu | ||||||||||
10:00 | Beşiktaş JK(A) | Beşiktaş JK(B) | KE | 3-0 76-53 | ||||||
11:30 | İstanbul BBSK(A) | Cihangir Koleji | KE | 3-0 75-25 | ||||||
13:00 | İstanbul BBSK(B) | Altınyurt | KE | 0-3 66-78 | ||||||
15:00 | Okyanus Koleji | Es Spor(B) | KE | 3-1 98-82( | ||||||
16:30 | K.Çekmece Vol | Boğaziçi Spor | BE A | 3-1 98-80 | ||||||
Osman Solakoğlu Spor Salonu | ||||||||||
11:00 | B.Evren Spor | Altınyıldız | KKGLŞ E | 1-3 85-92 | ||||||
12:30 | Yeşilyurt(B) | Bizimkent(B) | KKGLŞ E | 3-0 75-50 | ||||||
14:30 | Hisar Okulları(A) | FMV Işık Spor | KKGLŞ E | 0-3 58-76 |
14 Şubat 2015 Cumartesi
14 Şubat 2015 Cumartesi Maç Sonuçları
TVF 50.Yıl Spor Salonu | ||||||||||
18:30 | Es Spor | Sarıyer Beld. | GKYF A | 3-2 107-91 | ||||||
Sultanbeyli Spor Salonu | ||||||||||
10:00 | Pamukspor | Akademi İstanbul | YKÇFKLS B | 3-1 92-84 | ||||||
11:30 | Beykoz Beld. | Bizimkent | YKÇFKLS B | 0-3 60-77 | ||||||
13:00 | Kaan Spor | Fener Erenköy | YKGLŞ B | 1-3 82-96( | ||||||
15:00 | Fenerbahçe(A) | Fabrika Voleybol | KE | 3-0 75-60 | ||||||
16:30 | Altınyurt | Fenerbahçe(B) | YE | 0-3 46-75 | ||||||
18:00 | Boğaziçi Yıldızları | Kartal Anadolu | BB | 3-1 99-91 | ||||||
Bahçelievler Spor Salonu | ||||||||||
10:00 | Beşiktaş JK(A) | Cihangir Koleji | KE | 3-0 75-22 | ||||||
11:30 | Beykoz Kartalları | Şişli | GKGLŞ B | 0-3 64-75 | ||||||
16:30 | Set Voleybol | İstanbulspor | BB | 3-1 94-91 | ||||||
18:00 | Set Voleybol | Beyoğlu | BE A | 0-3 60-75 | ||||||
Osman Solakoğlu Spor Salonu | ||||||||||
10:30 | Smaç SK | Atakent Elit(B) | KKGLŞ D | 3-0 75-43 | ||||||
12:00 | Güngören GB | B.Paşa Sancak | KKGLŞ D | 0-3 45-75 | ||||||
14:00 | Eczacıbaşı(B) | İstanbul Fener | KKGLŞ D | 3-0 75-57 | ||||||
15:30 | Eczacıbaşı(A) | Bahçelievler Vol(A) | YKFN2 A | 3-0 75-41 | ||||||
17:00 | İst.Basketbol Akd. | Teşvikiye | GKGLŞ B | 1-3 82-98 |
Kaydol:
Kayıtlar (Atom)